ricniplavby.eu 02.07.2024

Zpravodaj

Léto na řece až o 40% výhodněji - speciální akce pokračujePokud si rezervujte dovolenou do 15. července 2024 ušetříte tak dalších 20 % k právě probíhající slevě 20%.

Vyberte si jednu z našich plaveb na Dunaji, Rýnu, Rhôně, Seině nebo Douru v termínu červenec - srpen a můžete vyplout na svou vysněnou dovolenou!

Platí podmínky A-ROSA Premium. Uvedené ceny platí pouze pro nové rezervace a závisí na dostupnosti. 

červenec - srpen

od 17 000 Kč / os.

Nastupte na loď a relaxujteDunajská klasika
Ke Středozemnímu moři

Návštěva Melku, "brány do Wachau", vás zavede do údolí Dunaje, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a kde můžete obdivovat nádhernou krajinu. A žádný výlet do Wachau by nebyl úplný bez návštěvy benediktinského kláštera Melk Abbey. Je to region, kde města a krajina jako by existovaly v dokonalé harmonii.


Avignon je jedním z nejoblíbenějších přístavů na plavbách po Rhoně společnosti A-ROSA. Je to impozantní historické město v jižní Francii, které bylo svého času domovem několika katolických papežů. Během výletu do starobylé avignonské čtvrti určitě navštivte jedinečný a nepřehlédnutelný Palais des Papes. Město a okolní region mají díky Středozemnímu moři teplé klima - což pro vás znamená příjemný pobyt!červenec - srpen od 17 000 Kč / os.

červenec - srpen od 17 000 Kč / os.


Klidné vody bouřlivou historií Evropy

Dovolená pro všechny smysly na 5* exkluzivní výletní lodi s all inclusive.Intenzivní Seina
Plavba po Mosele z Kolína

Město lásky můžete objevovat mnoha způsoby. Pokochejte se nádherným výhledem na Paříž z vrcholu Eiffelovy věže. Nebo se vydejte na procházku po Champs-Élysées, která vás zavede na nádherné bulváry, do exkluzivních obchodů a útulných kaváren. Milovníci umění by měli navštívit Louvre, jedno z nejznámějších muzeí umění na světě.


Šestidenní plavba po "vinařské" řece Mosele vám poskytne možnost navštívit méně známá, ale neméně krásná města. Ochutnáte vyhlášená vína z moselské oblasti a budete proplouvat mezi malebnými vinicemi a historickými vesničkami.22.8. - 31.8.2024 od 37 900 Kč / os.

červen - srpen od 23 900 Kč / os.


Užijte si s námi devět nocí na luxusní lodi, kterou proplujete nádhernou Normandií.

Plavba po řekách Rýn a Mosela Vám představí proslulou německou vinařskou oblast.Víceúčelový dům Šestka
info@ricniplavby.eu

Hradební 1547
www.ricniplavby.eu

686 01 Uherské Hradiště
+420 577 008 740