ricniplavby.eu 12.10.2023

Zpravodaj

Plavby v tarifu BasicA-ROSA Basic s plnou penzí pouze bez nápojů je ideální pro všechny hosty A-ROSA s krátkým termínem, kteří si mohou flexibilně vybrat termín a trasu.
Tarif zahrnuje kromě plavby následující služby:
Plná penzePlus: bohaté snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dodatečné občerstvení při nalodění a hodina kávy a čaje.
Denně pestrá zábava na palubě
Bezplatné využívání palubních zařízení, jako je sauna a fitness centrum.

Základní sazba A-ROSA s plnou penzí je k dispozici pouze ve vybraných termínech s omezeným počtem kajut. Číslo kajuty vám bude sděleno na palubě.

V tomto tarifu nejsou k dispozici apartmá, speciální plavby A-ROSA, balíčky A-ROSA a další výhody, jako jsou slevy za včasnou rezervaci nebo bezplatné cestování pro děti.

libovolný

od 9.950,-Kč Kč / os.

os. / plavba na 4 noci / plná penze / kajuta dle výběruPosílení flotily! Vítejte CLEA a ALEA!
Adventní plavby

Nemůžeme se dočkat, až se seznámíte s našimi nejnovějšími přírůstky, loděmi A-ROSA ALEA a A-ROSA CLEA, které budou v roce 2024 brázdit Rýn, Moselu a Mohan.

Cílem rozšíření společnosti AROSA je zajistit dodatečnou kapacitu na Rýně a obsluhovat některé z nejoblíbenějších výletních tras.

Na oslavu jejich debutu nabízíme úvodní slevu 20 % na všechny plavby s našimi dvěma novými loděmi!

Tato dvě plavidla přijmou stejný úspěšný kulinářský koncept jako 
AROSA ALVA , loď společnosti na řece Douro v Portugalsku. Hosté si mohou vychutnat snídani a oběd formou bufetu, zatímco k večeři jsou k dispozici předkrmy a dezerty formou bufetu a hlavní jídlo se podává servírovaně.


Předvánoční plavby jsou jedinečnou příležitostí, jak si vychutnat atmosféru vánočních trhů v nádherných městech s kouzelnou atmosférou. 

Nic vás nezahřeje u srdce a nepředstaví atmosféru vánočních trhů lépe než popíjení svařeného vína ze speciálně vyrobeného hrnku při procházce podél pečlivě vyzdobených prodejních stánků. 

Představte si vůni svařeného vína, lahodných pražených oříšků obalených v cukru, perníčků s medovou příchutí, lákavou vůni sytých polévek a lahodných klobás. Barevné osvětlení, jiskřící ve tmě, oslnivé ozdoby a ohromující nabídku vánočních ozdob všech tvarů a podob, dotvářejí dokonalý vánoční obraz a jako kulisa zní uklidňující klasika sezóny píseň Tichá noc.libovolný dle plavby Kč / os.

libovolný dle plavby Kč / os.


dle plavby

dle plavbyVíceúčelový dům Šestka
info@ricniplavby.eu

Hradební 1547
www.ricniplavby.eu

686 01 Uherské Hradiště
+420 577 008 740