Aktuální upozornění na rizika

Problémy British Airways s odbavovacím systémem/British Airway problems with check-in system

Letecká společnost Bristish Airways se potýká s potížemi svého odbavovacího systému. Díky tomu už muselo být z londýnckého letiště Heathrow zrušeno 81 letů, z Gatwicku potom 10. Napříč celým Spojeným královstvým bylo díky tomu zpožděno více než 200 letů. Londýnskou dopravu také dnes narušil požár v blízkosti vlakové stanice Victoria Station, z níž odjíždí vlaky každých patnáct minut na letiště Gatwick. Doporučujeme proto volit do tohoto leteckého přístavu jinou formu dopravy.

British Airways is facing technical issues with their check-in system. This is the reason why 81 flights were cancelled today from London's Heathrow airport. 10 more flights were cancelled from Gatwick airport. Over 200 flights were delayed across the United Kingdom because of these difficulties. London transport system is today affect by fire next to Victoria Station as well. This train station serves connection to Gatwick airport. For transporting to this air hub we recommend other ways of transportaion.

Více zde

Další služby

Letenky Travel risk management Ubytování

Kontaktujte nás

+420 577 008 740 Facebook Google+

Služební cesty se stále více stávají důležitou složkou firemních procesů. Správný a manažerský pohled na ně zase strategickou výhodou. UNIGLOBE IC Travel je partnerem v této strategii a přispívá k posílení konkurenční výhody svých klientů.

IATA - Accredited partner

UNIGLOBE IC Travel, Víceúčelový dům Šestka, Hradební 1547, 68601 Uh. Hradiště